Maciek trener personalny

Mam na imię Maciek, jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz certyfikowanym trenerem Polskiej Akademii Sportu.

Moją największą pasją jest aktywność fizyczna i praca nad własnym ciałem, na co od wielu lat poświęcam każdą wolna chwilę. Regularnie ćwiczę trójbój siłowy, podnoszenie ciężarów, crossfit, kalistenike oraz gimnastykę. Pływam i dużo jeżdżę rowerem.

Doświadczenie z wielu dyscyplin sportu daje moim klientom tę korzyść, że prowadzone przeze mnie treningi są różnorodne i ukierunkowane na wszechstronny rozwój ciała. Specjalizuje się w treningach siłowych, których celem jest budowanie sylwetki, treningach funkcjonalnych nastawionych na poprawę cech motorycznych, kalistenice, czyli treningu z wykorzystaniem własnego ciężaru ciała, a także ćwiczeniach wzmacniających i treningach typu cross.

Stale pogłębiam wiedzę na temat zdrowego stylu życia oraz nowych metod treningowych. Staram się zarazić innych swoim entuzjazmem do sportu, gdyż sport przynosi nie tylko korzyści zdrowotne i estetyczne, ale także kształtuje ważne cechy charakteru potrzebne w codziennym życiu.

Jako trener personalny pomogę Ci poprawić ogólną sprawność fizyczną, zwiększyć mobilność, rozciągnąć przykurczone mięsnie, spalić zbędny tłuszcz czy rozbudować tkankę mięśniową. Możesz mieć pewność, że opracuję odpowiedni dla Ciebie plan treningowy, którego realizacja spełni wszystkie Twoje oczekiwania, zarówno te związane z budowaniem wymarzonej sylwetki, jak i dotyczące poprawy cech motorycznych.